AHD, IP a WiFi kamerové sety - vše skladem, dodání do 2 dnů.

GSM IP kamera 5MPx, 5xZOOM PTZ 4G venkovní (sim karta) - Cena: 7690 Kč

5x optický zoom 5MPx 4G - sim karta

Otočná 4G kamera  je ideálním prostředkem pro zabezpečení chat, stavenišť, statků či jiných míst, kde není zaveden internet. Do kamery stačí vložit SIM kartu s datovým tarifem a následně budete moci její obraz sledovat online ať už jste kdekoliv na světě. Kameru je možné na dálku otáčet a zoomovat.

4G IP kamera v HD rozlišení a její velkou předností je kromě integrovaného 4G modemu slot na micro SD kartu až do kapacity 128GB, na kterou kamera může ukládat data kontinuálně nebo při detekci pohybu.

Kamera začne vysílat, a tedy i spotřebovávat data ze SIM karty až ve chvíli, kdy se k ní připojíte přes mobilní aplikaci. Datový tok tak máte zcela pod kontrolou. Kamera je však neustále online a může vám zasílat upozornění při detekování pohybu.

Snadná konfigurace

4G kamera  podporuje funkci auto APN, a dokáže si tedy automaticky po vložení SIM karty nastavit APN dle konkrétního operátora. Díky komunikaci prostřednictvím P2P technologie stačí pouze stáhnout aplikaci, která je dostupná pro iOS i Android a naskenovat QR kód, který najdete na kameře. Tím se kamera s aplikací propojí a vy ji můžete ihned začít obsluhovat.

Inteligentní alarmy

Kamera je vybavena funkcí detekce pohybu, u které je možné nastavit 4 nezávislé zóny s různou citlivostí detekce. Detekuje-li kamera pohyb může spustit následující akce

Parametry

Pixelů: 5 MPx
Snímač obrazu: 1/2,7
Rozlišení: 1920p
Poměr signál/šum:> 48 (db)
Provozní teplota: 10-50 (℃)
Kompenzace protisvětla: ano
Velikost: 1/2,7 (palce)
Napájení: 12 (V)
Hmotnost: 1 kg
Funkce alarmu: podporuje
material: kov
Prostředí: venkovní
účinný dosah: až 60 metrů
Objektiv kamery: 2,8 - 12 mm 5x optický zoom s automatickým ostřením
ovládání PTZ: podporuje
Počítačový monitoring: podporuje
Dosah infračerveného světla: až 60 metrů

https://www.zako-import.cz/katalog_img/D0830275-6964.jpg D0830275 PRO415010830275

Copyright © 2021 kamerak.cz. Všechna práva vyhrazena.