AHD, IP a WiFi kamerové sety - vše skladem, dodání do 2 dnů.

  • Úvod |
  • Jaký kamerový set vybrat?

Jaký kamerový set vybrat?

Můžete vybírat buď:

AHD sety : jedná se o analogové kamerové sety s vysokým rozlišením. tyto kamery iž dosahují velmi dobrého obrazu srovnatelného s IP digitálními kamerami  propojují se s DVR rekordérem pomocí koaxiálních kabelů s BNC konektory. Jsou nejlevnější variantou

 

PoE IP sety Jsou plně digitální moderní sety s digitálními kamerami, které jsou již velmi kvalitní a nabízí mnoho možností v nastavení samotných kamer. Propojují se s NVR pomocí UTP síťových kabelů. Jsou dražší, ale cena odpovídá kvalitě a mohu jen doporučit.

 

Další variantou jsou IP sety s externím PoE napájením kamer. Zde se jedná o to samé, jako PoE IP sety, kde je pouze rozdíl v tom, že napájecí switch není součástí NVR rekordéru, ale je to zvlášť zařízení a propojuje se se stávajícím Routerem. Používá se většinou ve složitějších instalací a systémech s více kamerami.

 

pak si dále můžete nabídkou projít rozlišení kamer. pochopitelně, čím větší rozlišení, tím bude obraz lepší. Zároveň je třeba zvažovat. že čím vyšší rozlišení , tím více zabere záznam na HDD místa.

Jsem přesvědčen, že 2MPx kamery jsou plně dostačující, ale pokud peníze nejsou pro Vás rozhodující faktor, můžete vybrat rozlišení vyšší.

 

Velikost HDD: set 4x2MPx kamery soustavného nahrávání na 1TB HDD se vejde  cca 7-10 dnů

lze vždy nastavit nahrávání pouze při detekci pohybu a tím značně prodloužit tuto dobu. Běžně lidé mají u rod domku záznamy za několik měsícůCopyright © 2021 kamerak.cz. Všechna práva vyhrazena.